Agenda trainingen

augustus 2022

donderdag 25
18-20 uur
De Campus
Trainers: Jesse, Annemieke, George
zaterdag 27
zondag 28
maandag 29

september 2022

donderdag 01
18-20 uur
Monk
Trainers: Jesse, Annemieke, George
zaterdag 03
zondag 04
maandag 05
18-20 uur
Monte Cervino
Trainers: Jesse, Maarten
donderdag 08
18-20 uur
De Campus
Trainers: Jesse, George
zaterdag 10
Belgian Boulder Cup 2022 Belgian Boulder Cup 2022 Aanmelden
zondag 11
Lead 2 Lead 2 Aanmelden
maandag 12
donderdag 15
18-20 uur
Delfts Bleau
Trainers: Jesse, George
zaterdag 17
Jeugd Lead 3 JAB Jeugd Lead 3 JAB Aanmelden
zondag 18
Jeugd Lead 3 CDE Jeugd Lead 3 CDE Aanmelden
maandag 19
18-20 uur
Monte Cervino
Trainers: Jesse, Maarten
donderdag 22
18-20 uur
De Campus
Trainers: Annemieke, George
zaterdag 24
zondag 25
maandag 26
donderdag 29
18-20 uur
Revolt
Trainers: Jesse, Maarten

oktober 2022

zaterdag 01
zondag 02
Lead 3 Lead 3 Aanmelden
maandag 03
18-20 uur
Monte Cervino
Trainers: Jesse, Maarten
donderdag 06
18-20 uur
De Campus
Trainers: Jesse, Annemieke
zaterdag 08
zondag 09
maandag 10
donderdag 13
18-20 uur
Bolder Neoliet
Trainers: Jesse, George
zaterdag 15
zondag 16
Lead 4 Lead 4 Aanmelden
maandag 17
18-20 uur
Monte Cervino
Trainers: Jesse, Maarten
donderdag 20
18-20 uur
De Campus
Trainers: Jesse, George
zaterdag 22
zondag 23
maandag 24
donderdag 27
zaterdag 29
Jeugd Lead 4 JAB Jeugd Lead 4 JAB Aanmelden
zondag 30
Jeugd Lead 4 CDE Jeugd Lead 4 CDE Aanmelden
maandag 31
18-20 uur
Monte Cervino
Trainers: Jesse, Tineke

november 2022

donderdag 03
zaterdag 05
NJK LEAD 2022 NJK LEAD 2022 Aanmelden
zondag 06
maandag 07
donderdag 10
18-20 uur
De Campus
Trainers: Jesse
zaterdag 12
10-16 uur
Freyr
zondag 13
10-15 uur
Freyr
maandag 14
18-20 uur
Monte Cervino
Trainers: Jesse, Tineke
donderdag 17
18-20 uur
Delfts Bleau
Trainers: Annemieke, Maarten
zaterdag 19
Petzl NK LEAD 2022 Petzl NK LEAD 2022 Aanmelden
zondag 20
maandag 21
donderdag 24
18-20 uur
De Campus
Trainers: Jesse
zaterdag 26
zondag 27
maandag 28
18-20 uur
Monte Cervino
Trainers: Jesse, Maarten

december 2022

donderdag 01
18-20 uur
Bolder Neoliet
Trainers: Jesse, Annemieke
zaterdag 03
SPEED 2022 SPEED 2022 Aanmelden
zondag 04
maandag 05
donderdag 08
18-20 uur
De Campus
Trainers: Jesse
zaterdag 10
Petzl NK & Rab OSK IJsklimmen 2022 Petzl NK & Rab OSK IJsklimmen 2022 Aanmelden
zondag 11
maandag 12
18-20 uur
Monte Cervino
Trainers: Jesse, Tineke
donderdag 15
18-20 uur
Revolt
Trainers: Jesse, Annemieke
zaterdag 17
Boulder 1 Boulder 1 Aanmelden
zondag 18
maandag 19
donderdag 22
zaterdag 24
zondag 25
maandag 26
donderdag 29
zaterdag 31

januari 2023

zondag 01
maandag 02
donderdag 05
zaterdag 07
zondag 08
maandag 09
donderdag 12
zaterdag 14
Boulder 2 Boulder 2 Aanmelden
zondag 15
maandag 16
donderdag 19
zaterdag 21
zondag 22
maandag 23
donderdag 26
zaterdag 28
Jeugd Boulder 1 JUN+A (U20-U18) Jeugd Boulder 1 JUN+A (U20-U18) Aanmelden
zondag 29
Jeugd Boulder 1 B+C (U16-U14) Jeugd Boulder 1 B+C (U16-U14) Aanmelden
maandag 30

februari 2023

donderdag 02
zaterdag 04
zondag 05
maandag 06
donderdag 09
zaterdag 11
Jeugd Boulder 2 JUN+A (U20-U18) Jeugd Boulder 2 JUN+A (U20-U18) Aanmelden
zondag 12
Jeugd Boulder 2 B+C (U16-U14) Jeugd Boulder 2 B+C (U16-U14) Aanmelden
maandag 13
donderdag 16
zaterdag 18
zondag 19
maandag 20
donderdag 23
zaterdag 25
zondag 26
maandag 27

maart 2023

donderdag 02
zaterdag 04
zondag 05
maandag 06
donderdag 09
zaterdag 11
NK BOULDER 2023 NK BOULDER 2023 Aanmelden
zondag 12
maandag 13
donderdag 16
zaterdag 18
zondag 19
maandag 20
donderdag 23
zaterdag 25
zondag 26
maandag 27
donderdag 30

april 2023

zaterdag 01
NJK BOULDER 2023 NJK BOULDER 2023 Aanmelden
zondag 02
maandag 03
donderdag 06
zaterdag 08
zondag 09
maandag 10
donderdag 13
zaterdag 15
zondag 16
Lead 1 Lead 1 Aanmelden
maandag 17
donderdag 20
zaterdag 22
Jeugd Lead 1 JUN+A (U20-U18) Jeugd Lead 1 JUN+A (U20-U18) Aanmelden
zondag 23
Jeugd Lead 1 B+C (U16-U14) Jeugd Lead 1 B+C (U16-U14) Aanmelden
maandag 24
donderdag 27
zaterdag 29
zondag 30

mei 2023

maandag 01
donderdag 04
zaterdag 06
zondag 07
maandag 08
donderdag 11
zaterdag 13
zondag 14
Lead 2 Lead 2 Aanmelden
maandag 15
donderdag 18
zaterdag 20
zondag 21
maandag 22
donderdag 25
zaterdag 27
Petzl NK LEAD 2023 Petzl NK LEAD 2023 Aanmelden
zondag 28
maandag 29

juni 2023

donderdag 01
zaterdag 03
zondag 04
maandag 05
donderdag 08
zaterdag 10
zondag 11
maandag 12
donderdag 15
zaterdag 17
Jeugd Lead 2 JUN+A (U20-U18) Jeugd Lead 2 JUN+A (U20-U18) Aanmelden
zondag 18
Jeugd Lead 2 B+C (U16-U14) Jeugd Lead 2 B+C (U16-U14) Aanmelden
maandag 19
donderdag 22
zaterdag 24
zondag 25
maandag 26
donderdag 29

juli 2023

zaterdag 01
NJK LEAD 2023 NJK LEAD 2023 Aanmelden
zondag 02
maandag 03
donderdag 06
zaterdag 08
zondag 09
maandag 10
donderdag 13
zaterdag 15
zondag 16
maandag 17
donderdag 20
zaterdag 22
zondag 23
maandag 24
donderdag 27
zaterdag 29
zondag 30
maandag 31