Agenda trainingen

januari 2024

maandag 01
dinsdag 02
woensdag 03
donderdag 04
vrijdag 05
zaterdag 06
zondag 07
maandag 08
18:00–20:30 uur
Monte Cervino
Trainers: Jesse, Tineke
dinsdag 09
woensdag 10
donderdag 11
18:00–20:30 uur
Walhalla
Trainers: Jesse, Jeremy
vrijdag 12
zaterdag 13
zondag 14
maandag 15
18:00–20:30 uur
De Campus
Trainers: Jesse, Timothy
dinsdag 16
woensdag 17
donderdag 18
00:00–21:00 uur
Club Monk
Trainers: Jesse, Jeremy
Locatie: Club Monk, Amsterdam
vrijdag 19
zaterdag 20
zondag 21
maandag 22
18:00–20:30 uur
Monte Cervino
Trainers: Jesse, Tineke
dinsdag 23
woensdag 24
donderdag 25
18:00–20:30 uur
Beest Den Haag Centrum
Trainers: Jesse, Jeremy
vrijdag 26
zaterdag 27
zondag 28
maandag 29
18:00–20:30 uur
Krachtstof
Trainers: Jesse, Timothy
dinsdag 30
woensdag 31

februari 2024

donderdag 01
18:00–20:30 uur
Monk
Trainers: Jesse, Annemieke
vrijdag 02
zaterdag 03
zondag 04
maandag 05
18:00–20:30 uur
De Campus
Trainers: Jesse
dinsdag 06
woensdag 07
donderdag 08
18:00–20:30 uur
Delfts Bleau
Trainers: Jesse, Jeremy
vrijdag 09
zaterdag 10
zondag 11
maandag 12
18:00–20:30 uur
Bolder Neoliet
Trainers: Timothy
dinsdag 13
woensdag 14
donderdag 15
18:00–20:30 uur
Monk
Trainers: Jeremy
vrijdag 16
zaterdag 17
zondag 18
maandag 19
dinsdag 20
woensdag 21
donderdag 22
vrijdag 23
zaterdag 24
zondag 25
maandag 26
18:00–20:30 uur
De Campus
Trainers: Jesse, Timothy
dinsdag 27
woensdag 28
donderdag 29
18:00–20:30 uur
Revolt
Trainers: Jesse, Jeremy

maart 2024

vrijdag 01
zaterdag 02
zondag 03
maandag 04
18:00–20:30 uur
Monte Cervino
Trainers: Jesse
dinsdag 05
woensdag 06
donderdag 07
18:00–20:30 uur
Delfts Bleau
Trainers: Jesse, Jeremy
vrijdag 08
zaterdag 09
zondag 10
maandag 11
18:00–20:30 uur
Krachtstof
Trainers: Jesse, Timothy
dinsdag 12
woensdag 13
donderdag 14
18:00–20:30 uur
De Campus
Trainers: Jeremy
vrijdag 15
zaterdag 16
zondag 17
maandag 18
18:00–20:30 uur
Monte Cervino
Trainers: Jesse
dinsdag 19
woensdag 20
donderdag 21
18:00–20:30 uur
Bolder Neoliet
Trainers: Jesse, Jeremy
vrijdag 22
zaterdag 23
zondag 24
maandag 25
18:00–20:30 uur
Monte Cervino
Trainers: Jesse
dinsdag 26
woensdag 27
donderdag 28
18:00–20:30 uur
Delfts Bleau
Trainers: Jesse, Jeremy
vrijdag 29
zaterdag 30
zondag 31

april 2024

maandag 01
18:00–20:30 uur
Monte Cervino
Trainers: Jesse, Tineke
dinsdag 02
woensdag 03
donderdag 04
18:00–20:30 uur
Monk
Trainers: Jesse, Jeremy
vrijdag 05
zaterdag 06
zondag 07
maandag 08
18:00–20:30 uur
Monte Cervino
Trainers: Jesse, Tineke
dinsdag 09
woensdag 10
donderdag 11
18:00–20:30 uur
Walhalla
Trainers: Jeremy, Timothy
vrijdag 12
zaterdag 13
zondag 14
maandag 15
18:00–20:30 uur
Monte Cervino
Trainers: Jesse, Tineke
dinsdag 16
woensdag 17
donderdag 18
18:00–20:30 uur
Bolder Neoliet
Trainers: Jesse, Jeremy
VANDAAG
zaterdag 20
Jeugd Boulder Series Zuid Holland 7 Jeugd Boulder Series Zuid Holland 7 Aanmelden
zondag 21
Jeugd Lead 1 U20 & U18 Jeugd Lead 1 U20 & U18 Aanmelden
maandag 22
18:00–20:30 uur
De Campus
Trainers: Timothy
dinsdag 23
woensdag 24
donderdag 25
18:00–20:30 uur
Revolt
Trainers: Jeremy
vrijdag 26
zaterdag 27
zondag 28
maandag 29
dinsdag 30

mei 2024

woensdag 01
donderdag 02
vrijdag 03
zaterdag 04
zondag 05
maandag 06
dinsdag 07
woensdag 08
donderdag 09
vrijdag 10
zaterdag 11
zondag 12
maandag 13
dinsdag 14
woensdag 15
donderdag 16
vrijdag 17
zaterdag 18
Jeugd Boulder Series Midden Nederland 2 Jeugd Boulder Series Midden Nederland 2 Aanmelden
zondag 19
Jeugd Lead Serie Brabant Gelderland 2 Jeugd Lead Serie Brabant Gelderland 2 Aanmelden
maandag 20
dinsdag 21
woensdag 22
donderdag 23
vrijdag 24
Boulder Series Limburg 3 Boulder Series Limburg 3 Aanmelden
zaterdag 25
Jeugd Boulder Series Limburg 3 Jeugd Boulder Series Limburg 3 Aanmelden
zondag 26
Jeugd Boulder Serie Brabant Gelderland 4 Jeugd Boulder Serie Brabant Gelderland 4 Aanmelden
maandag 27
dinsdag 28
woensdag 29
donderdag 30
vrijdag 31

juni 2024

zaterdag 01
Jeugd Boulder Series Midden Nederland 3 Jeugd Boulder Series Midden Nederland 3 Aanmelden
zondag 02
Jeugd Lead 2 U20 & U18 Jeugd Lead 2 U20 & U18 Aanmelden
maandag 03
dinsdag 04
woensdag 05
donderdag 06
vrijdag 07
Lead Series Midden Nederland 4 Lead Series Midden Nederland 4 Aanmelden
zaterdag 08
Jeugd Lead Series Midden Nederland 4 Jeugd Lead Series Midden Nederland 4 Aanmelden
zondag 09
maandag 10
dinsdag 11
woensdag 12
donderdag 13
vrijdag 14
Lead Series Midden Nederland FINALE Lead Series Midden Nederland FINALE Aanmelden
zaterdag 15
Jeugd Lead 3 U16 & U14 Jeugd Lead 3 U16 & U14 Aanmelden
zondag 16
Jeugd Lead Series Midden Nederland FINALE Jeugd Lead Series Midden Nederland FINALE Aanmelden
maandag 17
dinsdag 18
woensdag 19
donderdag 20
vrijdag 21
Boulder Series Limburg 5 Boulder Series Limburg 5 Aanmelden
zaterdag 22
Jeugd Boulder Series Midden Nederland 4 Jeugd Boulder Series Midden Nederland 4 Aanmelden
zondag 23
maandag 24
dinsdag 25
woensdag 26
donderdag 27
vrijdag 28
zaterdag 29
NJK LEAD 2024 NJK LEAD 2024 Aanmelden
zondag 30

juli 2024

maandag 01
dinsdag 02
woensdag 03
donderdag 04
vrijdag 05
zaterdag 06
Jeugd Boulder Series Midden Nederland 5 Jeugd Boulder Series Midden Nederland 5 Aanmelden
zondag 07
maandag 08
dinsdag 09
woensdag 10
donderdag 11
vrijdag 12
zaterdag 13
zondag 14
maandag 15
dinsdag 16
woensdag 17
donderdag 18
vrijdag 19
zaterdag 20
zondag 21
maandag 22
dinsdag 23
woensdag 24
donderdag 25
vrijdag 26
zaterdag 27
zondag 28
maandag 29
dinsdag 30
woensdag 31